KONTAKT

Moulíkova 3286/1b
150 00 Praha 5 - Smíchov
Česká republika

800 401 701

info@pickwick.cz

IČ: 45245738
Vedený u Městského soudu v Praze pod značkou C 184633.

 • Chci vědet všechno o svém přístroji

  • Obecně

   • Co je TASSIMO?

    TASSIMO je systém, který vám umožní pripravit mnoho rozmanitých nápoju stisknutím jediného tlacítka. S kávovary TASSIMO se budou vaše chute menit a vy si vychutnáte svuj nápoj z široké rady káv, caju a speciálních nápoju.

    Prístroj TASSIMO funguje výhradne s kapslemi TASSIMO discs (T DISCs) a je založen na inteligentním systému ctení cárových kódu. Tento jedinecný patentovaný systém a poskytuje neprekonatelnou rozmanitost nápoju stisknutím jediného tlacítka.

   • Je TASSIMO prístroj na prípravu espressa?

    TASSIMO je více než prístroj na prípravu espressa. Jeho systém teplých nápoju umožní prípravu rozmanitých nápoju, vcetne espressa, stisknutím jediného tlacítka.

   • Kde se prístroj TASSIMO vyrábí?

    Prístroj TASSIMO od Bosch se vyrábí v Evropské unii spolecností Bosch ve výrobním závode ve Slovinsku.
    Prístroj TASSIMO od Braun se vyrábí v Rumunsku.

   • Kolik stojí prístroj TASSIMO?

    Doporucená maloobchodní cena za standardní prístroj TASSIMO je na trhu od 1990 Kc.

   • Jaká je záruka na prístroj TASSIMO?

    Spolecnosti BOSCH i Braun poskytují na prístroje TASSIMO záruku v délce 2 let. Spolecnost Braun poskytuje na své prístroje TASSIMO záruku v délce 2 let.

   • Kde mi mohou nechat predvést prístroj TASSIMO?

    Ochutnávkový tým predvádející prístroje TASSIMO cestuje po celé Ceské republice a nabízí vám možnost vyzkoušet kvalitu široké rady nápoju a uvidíte, jak je používání systému TASSIMO pohodlné a snadné.

   • Jaký typ nápoju mohu pripravit?

    Díky systému TASSIMO si mužete vychutnat široký výber kvalitní kávy, caje a speciálních nápoju - všechny pripravené jednoduše a lehce.

    TASSIMO aktuálne nabízí ve své maloobchodní rade 11 ruzných druhu kapslí od znacek jako jsou Jacobs, Milka a Twinings.

    Mužete prozkoumat kompletní radu širokého výberu nápoju v internetovém eshopu TASSIMO.

   • Kde si mohu výrobky od TASSIMO koupit?

    Kapsle T DISCs si mužete koupit v oddelení kávy ve vašem supermarketu nebo hypermarketu. Prístroje TASSIMO jsou k dispozici v hypermarketch a ve speciálních obchodech s domácími spotrebici.

    Také si mužete koupit kompletní radu kapslí T DISC on-line zadáním objednávky prímo na oficiálním eshopu TASSIMO! Pokud se chcete dozvedet více, kliknete zde a mužete nakupovat! Mužete nyní zakoupit prístroje TASSIMO od Bosch v našem internetovém eshopu zde.

   • Jak prístroj TASSIMO pripravuje tak mnoho ruzných nápoju?

    Prístroj TASSIMO funguje s kapslemi T DISCs. Tyto kapsle T DISC zarucují profesionálne presne merené porce a vynikající chute do každého šálku. Prístroj TASSIMO precte po vložení kapsle T DISC specifický cárový kód vytištený na štítku. Tento kód urcuje množství vody, dobu varení a optimální teplotu, která se požaduje pro prípravu každého nápoje. Varení nastane uvnitr kapsle T DISC a proudí z T DISCu prímo do šálku. Mužete pripravit ruzné nápoje, jeden po druhém a vždy v perfektní kvalite.

   • Jaká jsou hlavní zdokonalení oproti predchozímu modelu Braun?

    Vlastností tohoto nového prístroje je kratší doba zahrívání, a tím je energeticky úcinnejší. Proplachování vzduchem bylo nahrazeno proplachováním párou, což zlepšuje cistotu prístroje. Tento prístroj prošel i mnoha dalšími zdokonaleními.

  • Aktivace

  • Režim

   • Umožnuje prístroj TASSIMO úpravu intenzity nápoju?

    Nový systém pro prípravu nápoju TASSIMO T55 nabízí pokrocilé vlastnosti a stejne jako jeho umení prípravy nápoju se približuje k dokonalosti.

    Jeho technologie prednastavení intenzity umožnuje pripravit nápoje, které vám chutnají. Rídící tlacítko vám sdelí, že máte upravit intenzitu vaší kávy dokonce pred prípravou nápoje. Tímto je zarucen dokonalý výsledek. Podrobnejší pokyny najdete v prírucce a pruvodci pro rychlé spuštení.

  • Výstražná světla

   • Co signalizuje blikající cervené výstražné svetlo?

    Výstražné svetlo u prístroju Bosch bliká cervene, když máte naplnit nádržku na vodu, protože hladina vody je na prípravu nápoje príliš nízká nebo když není nádržka na svém míste. Nádržku musíte vždy naplnit cistou nesycenou pitnou vodou. Nesmíte nikdy používat chemicky zmekcenou vodu. Podrobnejší pokyny najdete v prírucce a pruvodci pro rychlé spuštení.

    Upozornení: u starších modelu Braun blikají v prípade prázdné nádržky na vodu všechna výstražné svetla.

   • Co to znamená, když výstražné svetlo svítí cervene?

    Podrobnejší pokyny najdete v prírucce nebo pruvodci pro rychlé spuštení.

    Note: starší modely Braun nejsou vybaveny výstražným svetlem odvápnení. Provedte odvápnení prístroje Braun TASSIMO každé tri mesíce a bude fungovat na plný výkon.

   • Jak poznáte, že je nádržka prázdná?

    Když voda v nádržce dosáhne úrovne, že není možné uvarit nápoj, budto cervené výstražné svetlo na predním panelu bliká (prístroj Bosch) nebo budou blikat všechna svetla najednou (prístroj Braun).

  • Příprava nápojů

   • Jaký druh nápoju mohu pripravit?

    S prístrojem si mužete užít široký výber kvalitní kávy, caje, horké cokolády a speciálních nápoju - všechny pripravené jednoduše a lehce. Prodejní rada kapslí TASSIMO aktuálne nabízí 11 rozmanitých T DISCu od znacek jako jsou Jacobs, Milka a Twinings… navíc nabízí mnoho dalších druhu po celé Evrope. Kompletní radu 11- ti druhu nápoju najdete on-line v internetovém eshopu TASSIMO.

   • Je TASSIMO prístroj na prípravu espressa?

    TASSIMO je více než prístroj na prípravu espressa. Jeho systém teplých nápoju umožní prípravu rozmanitých nápoju, vcetne espressa, stisknutím jediného tlacítka.

   • Mohu s prístrojem TASSIMO pripravit ruzné nápoje za sebou?

    Ano. Jakmile pripravíte jeden nápoj, mužete hned potom zvolit jiný druh nápoje. Behem cyklu varení každé kapsle T DISC se pára z nápoje (tok páry) po vypuštení z T DISCu nedotýká žádných cástí prístroje. Tímto nedojde k znecištení jedné kapsle T DISC druhou. Navíc je jednotlivý cyklus varení každého T DISCu naprogramovaný tak, že automaticky vycistí varící systém budto závanem vzduchu (prístroj Braun) nebo párou (prístroj Bosch) po dokoncení každého nápoje a tím odstraní zbytky z nápoju.

   • Jak prístroj TASSIMO pripravuje tak mnoho ruzných nápoju?

    Prístroj TASSIMO funguje s kapslemi T DISCs. Tyto kapsle T DISC zarucují profesionálne presne merené porce a vynikající chute do každého šálku. Prístroj TASSIMO precte po vložení kapsle T DISC specifický cárový kód vytištený na štítku. Tento kód urcuje množství vody, dobu varení a optimální teplotu, která se požaduje pro prípravu každého nápoje. Varení nastane uvnitr kapsle T DISC a proudí z T DISCu prímo do šálku. Mužete pripravit ruzné nápoje, jeden po druhým a vždy v perfektní kvalite.

   • Bude v budoucnosti možné pripravit prístrojem TASSIMO nové druhy nápoju?

    Ano, protože všechny nezbytné informace pro prípravu nápoju jsou obsaženy v cárovém kódu. Váš prístroj TASSIMO muže precíst nové parametry pro prípravu a automaticky se nastaví.

   • Mohu použít svoje velké sklenice na Latté Macchiato a velké hrnky do prístroje TASSIMO?

    Stojan na šálky je u prístroje TASSIMO nastavitelný nahoru a dolu na kávové šálky a na šálky na espresso. Mužete také úplne vyjmout stojan na šálky a vložit velké šálky a hrnky, sklenice na Latté Macchiato a cestovní hrnky.

   • Jak pripravím Cappucino?

    Balení kapslí Cappucino obsahuje T DISC s porcemi pro prípravu espressa a mlécnou kapsli pro tvorbu mlécné peny. Abyste dosáhli nejlepší výsledek, nejprve varte kapsli T DISC na espresso v šálku na Cappucino potom vložte T DISC mlécnou kapsli.

 • Vše co potřebujete vědět o kapslích T DISCs

  • Použití

   • Co je T DISC?

    T DISC je zkratka pro TASSIMO Disc. Patentované kapsle T DISC jsou vyrobeny výhradne do prístroje TASSIMO. Tyto dva prvky tvorí systém varení TASSIMO.

   • Budou soucasné kapsle T DISC komatibilní s novým prístrojem TASSIMO od Bosch?

    Nový prístroj TASSIMO od Bosch bude využívat stejnou registrovanou technologii a kapsle T DISC, které používá prístroj TASSIMO od Braun.
    Uvádíme, že nekteré nové kapsle T DISC jsou kompatibilní pouze s prístroji TASSIMO od Bosch.

   • Jak kapsle T DISC fungují?

    Každá patentovaná kapsle T DISC predstavuje varící komoru a umožnuje proces prípravy podle prání zákazníka napríc teoreticky neomezenými možnostmi druhu kávy a horkých nápoju. Bylo vytvoreno nekolik ruzných druhu kapslí T DISC, které pripraví dokonalou kávu, espresso, café crema, speciální nápoje a caj. Inteligentní systém Intellibrew™ v prístroji identifikuje každou kapsli T DISC a automaticky nastaví podmínky varení:

    teplota vody podle druhu kapsle T DISC
    cyklus varení (sparení, doba varu)
    objem vody o rychlost toku
    cištení vzduchem nebo párou

   • Kde mohu výrobky od TASSIMO koupit?

    Kaple T DISC mužete koupit v oddelení kávy ve velkých prodejnách s potravinami. Prístroje TASSIMO jsou k dispozici v obchodních domech, kde se prodávají domácí spotrebice, maloobchodní cena je od 1990 Kc. Kliknete zde a najdete nejbližší prodejnu. Mužete také zakoupit kompletní radu kapslí T DISC on-line zadáním objednávky u nás. Kliknete zde, dozvíte se více a mužete zacít nakupovat. Prístroje TASSIMO od Bosch mužete zakoupit zde on-line.

   • Mohu použít jiné kávové kapsle v prístroji TASSIMO?

    Ne. Prístroje TASSIMO fungují pouze s kapslemi TASSIMO Discs (T DISCs). Kapsle T DISC jsou nedílnou soucástí systému TASSIMO. Tyto patentované a speciálne navržené porce mají jedinecný tvar, který pasuje do prístroje a rídí tok vody pro prípravu nápoju. Každý nápoj se pripravuje podle cárového kódu na štítku T DISCu, který dá prístroji pokyn o velikosti nápoje, dobe varení a optimální teplote požadované pro prípravu perfektního šálku. Protože varení nastane uvnitr kapsle T DISC, pouze malá cást prístroje bude v kontaktu s nápojem. Kapalina tece z kapsle T DISCu do šálku a tím je umožneno pripravit více nápoju, jeden za druhým, bez dopadu na aroma a kvalitu nápoje.

   • Budou se kapsle T DISCs hodit pro každý model prístroje TASSIMO?

    Prístroje TASSIMO se hodí do všech modelu prístroju TASSIMO od Bosch.

   • Mohu použít T DISC znovu?

    Každá kapsle T DISC je vytvorena pro prípravu jednoho šálku a nemužete ji použít znovu. Po varení byste meli kapsli T-DISC vyjmout z prístroje a vyhodit do odpadu.

   • Mohu použít svoje velké sklenice na latté macchiato a velké hrnky do prístroje TASSIMO?

    Stojan na šálky je u prístroje TASSIMO nastavitelný nahoru a dolu na kávové šálky a na šálky na espresso. Mužete také úplne vyjmout stojan na šálky a vložit velké šálky a hrnky, sklenice na latté macchiato a cestovní hrnky.

   • Jak pripravím Cappucino?

    Balení kapslí Cappucino obsahuje T DISC s porcemi pro prípravu espressa a mlécnou kapsli pro vytvorení mlécné peny. Abyste dosáhli nejlepší výsledek, nejprve pripravte dle návodu kapslí T DISC na espresso v šálku na Cappucino, potom vložte mlécnou kapsli T DISC.

  • Aroma

   • Obsahují kapsle T DISC mletou kávu?

    Ano. Každý šálek pro espresso, ristretto a café crema obsahuje v T-DISCu odborne namerenou dávku mleté kávy. Každý z techto speciálne navržených T-DISCu má jedinecný cárový kód, který kávovar TASSIMO precte. Tento kód udává objem vody, cas varení a optimální teplotu pro prípravu perfektního šálku.

   • Mohu upravit intenzitu a aroma nápoje?

    Manuální režim prístroje TASSIMO vám umožnuje upravit si svuj nápoj tak, jak ho máte rádi. Abyste dosáhli jemné chuti, stisknete a podržte tlacítko, když bude kontrolní svetlo svítit zelene, a tím prodloužíte proces varení. Tento proces zastavte pri dosažení požadovaného objemu a intenzity. Abyste dosáhli silnejší chut, zastavte proces varení dríve stisknutím tlacítka behem procesu prípravy. Výsledkem bude méne plná, ale silnejší káva.

    Pokud chcete zjistit presné pokyny, prectete si prosím uživatelskou prírucku.

   • Jak prístroj TASSIMO pripravuje tak skvelé mléko bez tvorby páry?

    Speciální kapsle T DISC na mléko kombinují recept ultrafiltrovaného mléka (UF) se správným množstvím horké vody a tím se dosáhne dokonalé vrstvy mlécné peny v každém nápoji. Tekutina proudí pres T DISC takovou rychlostí, že se sloucí se vzduchem a výsledkem je stejná pena jako pri varení mléka.

   • Jak prístroj TASSIMO pripravuje skutecné espresso?

    Dokonalé espresso je vyváženou kombinací skvelé chuti, aroma a bohaté peny. Tradicní espresso se pripravovalo pomocí vysokého tlaku, který pohánel vodu skrz mletou kávu. Tímto procesem dojde k extrahování pevných látek, plynu a dále oleje z mleté kávy a vzniká espresso.

    Nová technologie TASSIMO T DISC:

    Patentovaný TASSIMO Eductor emulguje pevné látky, plyny a olej z kávy proudem vody pres varnou komoru T-DISCu vysokou rychlostí.
    Pri nalévání do šálku vyplavou na povrch malinké bublinky v tmavém pozadí a bohatá mlécná tekutina kávového roztoku a tvorí vrstvu zlaté peny na espressu.
    T DISC využívá pro extrahování pevných látek, plynu a oleje z kávy spíše vysoké rychlosti než vysokého tlaku.

    TASSIMO využívá znalosti o výberu kávy, pražení a mletí v kombinaci s jeho patentovaným T-DISCem a prináší dokonalé espresso. Jedinecná technologie T-DISC prináší krémovou mlécnou tekutinu, která je predpokladem pro dokonalé espresso bez potreby použít vysoký tlak. Unikátní systém T DISC posílá proud kávového nápoje pri vysoké rychlosti, když prochází pres patentovaný Eductor. Výsledkem je to, že tento systém vytvárí vysoce kvalitní krémovou mlécnou tekutinu pri mnohem nižším tlaku než ostatní systémy. Tato patentovaná technologie peclive rídí množství smetany, když prochází pres Eductor, a bublinky jsou "správne velké".

  • Skladování

   • Jak mám skladovat kapsle T DISC?

    Abyste zajistili, že vaše nápoje budou stále skvele chutnat, skladujte kapsle T DISC v chladném a suchém míste. Zabrante vystavení kapslí prímému horku a slunecnímu zárení podle pokynu na obale. Nemusíte je skladovat v lednicce.

   • Jaká je doba použitelnosti kapslí T DISC?

    Zkontrolujte prosím datum spotreby na vnejší strane obalu. Doporucuje se spotrebovat kapsle T DISC do šesti týdnu od otevrení obalu.

   • Jak je možné, že kapsle T DISC na mléko mají tak dlouhý datum spotreby a stále chutnají skvele?

    Odborní pracovníci z TASSIMO zabývající se mlékem a mlécnými výrobky vytvorili patentovaný vzorec ultrafiltrovaného mléka (UF) . Tento vzorec umožnuje zredení a stabilizaci skutecného mléka pro skladování ve vnejším prostredí a stále si uchovává chut jako cerstvé mléko (vzhled, chut a tvorba peny). Mléko od TASSIMO v kapslích T DISCs nemá nažloutlou barvu nebo príchut jako homogenizované mléko. Tento mlécný výrobek je jedinecný a charakteristický pro TASSIMO a žádné jiné systémy na prípravu mléka nemohou nabídnout toto nejlepší mléko z kapslí.

  • Balení

   • Je obal T DISCu recyklovatelný?

    Obal T DISCu splnuje požadavky Evropské unie v Narízení o obalových materiálech. Venkovní obal je složen z hliníku, polyesteru a polyetylénu a je vhodný pro obnovu energie spalováním. Muže se uložit na místa urcená pro ukládání plastu spolecne s bežnými plasty (non-PET). Vhodný obal dávkovace se skládá z kartónu a je recyklovatelný.

 • Pecuji o svuj prístroj TASSIMO

  • Cištení

   • Proc musím provádet údržbu?

    Abyste zajistili odpovídající kvalitu nápoju a prodloužili životnost prístroje, musíte provádet pravidelnou údržbu.
    Udržování vašeho prístroje v dobrém stavu je jednoduché a zajistí prípravu vašich nápoju v nejvyšší kvalite, znovu a znovu.

   • Jak se provádí cíštení a údržba a kdy?

    Jednoduchý vzorec pro údržbu vašeho prístroje TASSIMO v dobrém stavu je:

    Pitná voda + cistit ctecku cárového kódu a trysku + pravidelne odvápnovat prístroj = skvele chutnající nápoje a dlouhá životnost prístroje.
    Provádejte cištení prístroje alespon jednou za týden. Pokud používáte mléko nebo cokoládu, prístroj musíte cistit denne.
    Cištení prístroje TASSIMO nemuže být jednodušší - vložte servisní T-DISC, který je uložený na zadní strane prístroje. Stisknutím tlacítka aktivujete automatický cyklus cištení. Po ukoncení tohoto procesu otrete prístroj a ctecku cárového kódu.

    Stojan na šálky, odkapávací tácek, držák T-DISCu a trn jsou vyjímatelné a mohou se cistit v mycce na nádobí.

   • Jaký typ cištení musím provádet pravidelne, abych zajistil kvalitu nápoju?

    Všechny kávovary snadno podléhají usazování vodního kamene, který je muže poškodit. Odvápnení vašeho prístroje je nezbytné za úcelem prodloužení životnosti prístroje a pro prípravu nejkvalitnejších nápoju (viz sekce - odvápnení).

   • Jak odmontuji trysku?

    Trysku mužete odmontovat pevným stlacením zdola nahoru. Pokud jste cištení nejkou dobu neprovádeli, muže jít težko vyndat.
    Trysku mužete rozmontovat na tri cásti a vycistit ji rucne nebo v mycce na nádobí.

  • Príslušenství

   • Kde si mohu výrobky TASSIMO koupit?

    Kapsle T DISCs si mužete koupit v oddelení kávy ve vašem supermarketu nebo hypermarketu. Prístroje TASSIMO jsou k dispozici v hypermarketch a ve speciálních obchodech s domácími spotrebici. Prístroje TASSIMO od Bosch mužete koupit v našem internetovém eshopu zde.

   • K cemu slouží servisní T-DISC?

    Pomocí servisního T-DISCu serídíte nový prístroj nebo prístroj, který jste delší dobu nepoužívali, a dále se používá za úcelem cištení a odvápnení, když svítí cervené výstražné svetlo odvápnení.

   • Ztratil jsem svuj servisní T-DISC. Co mám delat?

    Služba výmeny servisních T-DISCu je k dispozici na webové stránce Bosch.

    Pokud chcete objednat:
    pro vaše TASSIMO T20 / 40 / 42 / 65 nebo 85 kliknete zde
    pro vaše TASSIMO T55 kliknete zde

   • Kde koupím prostredek na odvápnení?

    Tablety na odvápnení mužete zakoupit na webové stránce Bosch.

  • Odvápnení

  • Výstražná svetla

   • Co znamená, když cervené výstražné svetlo svítí?

    Podrobnejší pokyny najdete v prírucce a pruvodci pro rychlé spuštení.
    Upozornení: starší modely prístroju Braun nejsou vybaveny výstražným svetlem, které by upozornilo na nutnost odvápnení. Provedte odvápnení svého prístroje Braun každé tri mesíce a tím zajistíte provoz prístroje na plný výkon.

   • Co signalizuje blikající cervené výstražné svetlo?

    Výstražné svetlo u prístroju Bosch bliká cervene, když máte naplnit nádržku na vodu, protože hladina vody je na prípravu nápoje príliš nízká nebo když není nádržka na svém míste. Nádržku musíte vždy naplnit cistou nesycenou pitnou vodou. Nesmíte nikdy používat chemicky zmekcenou vodu. Podrobnejší pokyny najdete v prírucce a pruvodci pro rychlé spuštení.

    Upozornení: u starších modelu Braun blikají v prípade prázdné nádržky na vodu všechna výstražná svetla.

   • Jak poznáte, že je nádržka prázdná?

    Když voda v nádržce dosáhne úrovne, že není možné uvarit nápoj, budto cervené výstražné svetlo na predním panelu bliká (prístroj Bosch) nebo budou blikat všechna svetla najednou (prístroj Braun).

  • Opakované spuštení

Vítejte na webových stránkách tassimo.webetter.cz (dále jen „Webové stránky“), které vám přináší společnost JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o., se sídlem Moulíkova 3286/1b, Smíchov, 150 00, Praha 5, Česká republika, identifikační číslo 452 45 738, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184633 (dále jen „JDE CR“).

Uplatnitelnost

Tyto podmínky užívání (dále jen „Podmínky užívání“) se vztahují na veškeré návštěvy a užití Webových stránek, jakož i na veškeré informace, doporučení a/nebo služby, které jejich prostřednictvím získáte (dále jen „Informace“). Užitím těchto Webových stránek souhlasíte s Podmínkami užívání. Společnost JDE CR může tyto Podmínky užívání kdykoliv měnit a upravovat. Změny a dodatky Podmínek užívání nabývají platnosti v okamžiku jejich zveřejnění na těchto Webových stránkách.

Informace a odpovědnost

Informace jsou pouze pro obecné účely. Společnost JDE CR není odpovědná za žádné škody způsobené užitím (nebo nemožností užití) Webových stránek, včetně škod způsobených počítačovými viry nebo nesprávností či neúplností Informací, pokud takové škoda nevznikla v důsledku úmyslného jednání nebo hrubé nedbalosti na straně společnosti JDE CR nebo jejich odpovědných zaměstnanců. Společnost JDE CR není dále odpovědná za škody způsobené užíváním elektronických komunikačních prostředků, zejména za škody vzniklé z nedoručení nebo opožděného doručení elektronických zpráv, ze zadržení nebo manipulace s elektronickými zprávami ze strany třetích osob, dále z počítačových programů využívaných k elektronické komunikaci a z přenosu počítačových virů.

Pravidla pro nakládání s osobními údaji

Osobní údaje poskytnuté nebo shromážděné prostřednictvím těchto Webových stránek nebo v souvislosti s nimi lze užít pouze v souladu s Pravidly pro nakládání s osobními údaji společnosti JDE CR. Podmínky užívání podléhají Pravidlům pro nakládání s osobními údaji společnosti JDE CR ve znění uvedeném na těchto Webových stránkách.

webové stránky dostupné prostřednictvím od

Tyto Webové stránky mohou obsahovat odkazy na externí internetové stránky. Společnost JDE CR není odpovědná za užití nebo obsah internetových stránek, na které se zde odkazuje nebo na kterých je obsažen odkaz na tyto webové stránky. Pravidla pro nakládání s osobními údaji společnosti JDE CR se nevztahují na zpracování vašich osobních údajů na odkazovaných stránkách nebo jejich prostřednictvím.

Duševní vlastnictví

Není-li stanoveno jinak, jsou veškerá práva k těmto Webových stránkám a Informacím včetně autorských práv a dalších práv duševního vlastnictví vlastnictvím společnosti JDE CR. Uživatelé mohou tyto Webové stránky a Informace číst a pořizovat si z nich kopie pro vlastní použití, např. vytištěním nebo uložením. Veškeré další užití Webových stránek nebo Informací, např. ukládáním nebo rozmnožováním Webových stránek nebo jejich části na jakýchkoliv externích internetových stránkách nebo vytvořením odkazů, hypertextových odkazů nebo odkazů na tzv. podstránku mezi Webovými stránkami a jakýmikoliv jinými internetovými stránkami vyžaduje předchozí písemný souhlas společnosti JDE CR. „Jacobs®, Tassimo®, Carte Noire®“ a všechny další ochranné známky obsažené na těchto Webových stránkách jsou zapsanými ochrannými známkami společnosti KON- INKLIJKE DOUWE EGBERTS B.V. nebo jejích přidružených společností.

Nevyžádané náměty

Pokud na tyto Webové stránky umístíte nevyžádané náměty a/nebo materiály sestávající z textu, obrázků, zvuků, software, informací, atp. (dále jen „Materiály“) nebo je zašlete společnosti JDE CR elektronickou poštou či jinak, bude společnost JDE CR oprávněna je užít, rozmnožovat a/nebo komerčně využít v nejvyšším možném rozsahu a bezplatně s tím, že ve vztahu k nim není vázána povinností mlčenlivosti. Zavazujete se tímto počínat si tak, aby se společnost JDE CR nestala předmětem žádné žaloby, nároku nebo odpovědnosti v důsledku užití a/nebo využití Materiálů v rozporu s právy (duševního vlastnictví) jakékoliv třetí osoby či jiného nezákonného užití ve vztahu k třetí osobě nebo souvislosti s ním, a v případě, že se tak stane, zavazujete se společnost JDE CR nahradit vzniklou škodu.

Příslušné právní předpisy a příslušnost soudu

Tyto Podmínky užívání se řídí výlučně právním řádem České republiky. Veškeré spory vyplývající z těchto Podmínek užívání, včetně sporů ohledně jejich existence a platnosti, bude řešit příslušný obecný soud České republiky, nestanoví-li právní předpisy jinak.

Poslední verze: 2. 7. 2015

Pravidla pro nakládání s osobními údaji na webových stránkách tassimo.webetter.cz

Rozsah

Tato pravidla pro nakládání s osobními údaji na webových stránkách tassimo.webetter.cz (dále je „Webové stránky“) upravují shromažďování, užívání a další formy zpracování osobních údajů o návštěvnících webových stránek společnosti JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o., se sídlem Moulíkova 3286/1b, Smíchov, 150 00 Praha 5, Česká republika, identifikační číslo 452 45 738, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184633 (dále jen „Společnost“). Společnost se zavazuje respektovat a chránit vaše soukromí a zajistit bezpečnost vašich osobních údajů, které s námi sdílíte.

Webové stránky mohou obsahovat odkazy na webové stránky jiných společností nebo organizací. Je ve vašem zájmu, abyste se řádně seznámili s pravidly pro nakládání s osobními údaji na takových webových stránkách, neboť se mohou lišit od těchto Pravidel.

Kdo je odpovědný za vaše informace?

Osobou odpovědnou za shromažďování a zpracování vašich osobních údajů na těchto Webových stránkách je Společnost.

Proč shromažďujeme vaše osobní údaje?

Když se rozhodnete se zaregistrovat na Webových stránkách nebo se s námi jinak spojit, požádáme vás o poskytnutí některých vašich osobních údajů, např. o poskytnutí jména, adresy, státu vašeho bydliště a adresy elektronické pošty.

Tyto informace Společnosti umožní:

 • s vámi komunikovat personalizovaným způsobem, např. reagovat na vaše připomínky nebo servisní požadavky nebo, budete-li si to přát, poskytovat informace o našich produktech;
 • spravovat a realizovat vaše objednávky;
 • spravovat váš účet;
 • spravovat vaši účast v soutěžích, na propagačních akcích, průzkumech nebo při využívání určitých webových služeb;
 • provádět průzkum trhu a zlepšovat naše služby.

Rovněž vás můžeme požádat o poskytnutí určitých volitelných informací o tom, jak (po)užíváte naše výrobky, a to formou dotazníku. Tyto informace využijeme při provádění průzkumu trhu a za účelem zlepšení našich produktů a služeb.

Dále zpracováváme technické údaje, např. IP adresu vašeho počítače, název domény a přípojného bodu, datum a čas vaší návštěvy a webové stránky, ze kterých jste se přímo připojili na Webové stránky. Tyto údaje využíváme k měření návštěvnosti, zavedení a vylepšení funkcí Webových stránek a zvýšení jejich užitečnosti. Za tímto účelem rovněž využíváme tzv. „cookies“ (viz níže).

Jak vaše osobní údaje shromažďujeme

Své osobní údaje s námi můžete sdílet mnoha způsoby, např.:

 • přihlášením se k odběru našeho informačního bulletinu;
 • telefonickou či písemnou komunikací s naším střediskem pro péči o zákazníky;
 • zaregistrováním vašeho produktu (buď online, nebo zasláním vyplněného dotazníku, který je v balení produktu);
 • účastí na propagační akci, v soutěži, online fóru nebo na jiné akci; nebo
 • zakoupením výrobku nebo služby přímo prostřednictvím Webové stránky.

Jak sdílíme vaše osobní údaje?

Vaše osobní údaje neprodáme, nepronajmeme ani jinak neposkytneme třetím osobám s níže uvedenými výjimkami.

Společnost je oprávněna sdílet vaše osobní údaje s třetími osobami, které jsou poskytovatelem služeb nebo zprostředkovatelem určitých zpracovatelských činností a činí tak jménem Společnosti. Společnost vyžaduje, aby tito poskytovatelé služeb vaše osobní údaje odpovídajícím způsobem chránili.

Pokud se v souvislosti s produkty Společnosti zaregistrujete u jiné společnosti, užití vašich registračních údajů ze strany takové společnosti se bude řídit jejími pravidly pro nakládání s osobními údaji. Pokud se v souvislosti s produkty jiné společnosti zaregistrujete u Společnosti, užití vašich registračních údajů se bude řídit těmito Pravidly.

Může se stát, že Společnost prodá svůj podnik nebo jeho část jiné společnosti. Součástí takového převodu vlastnictví může být i převod vašich osobních údajů na nového vlastníka.

Vaše osobní údaje dále zpřístupníme, pokud k tomu budeme povinni ze zákona, za účelem odhalování podvodů, v případě řešení sporů nebo vždy, když bude existovat jiný legitimní důvod, který za daných okolností převáží zájem na ochraně vašich osobních údajů, např. bezpečnost našeho podnikání a bezpečí našich pracovníků.

Zasílání informací

Rádi bychom vám posílali informace o našich výrobcích, které vás mohou zajímat, a to např. elektronickou poštou, standardní poštou příp. jiným komunikačním kanálem, avšak pouze pokud nám k tomu udělíte výslovný souhlas.

Od zasílání informací o našich výrobcích se budete mít možnost kdykoliv odhlásit, a to jedním z následujících způsobů:

 • kliknutím na možnost odhlášení v zápatí zpráv elektronické pošty;
 • přihlášením do vašeho profilu online a změnou komunikačních preferencí.

Vezměte laskavě na vědomí, že pokud se odhlásíte od zasílání informací o našich výrobcích, můžete ještě v důsledku zpracování vaší žádosti o odhlášení a výrobním plánům dostat informace, které jsou již připravovány.

Jak vaše informace chráníme?

Vaše osobní údaje chráníme nejrůznějšími bezpečnostními opatřeními, např. bezpečnými registračními formuláři, kryptováním údajů a omezením přístupu k vašim osobním údajům.

Předávání údajů

Vezměte laskavě na vědomí, že podnikatelské jednotky odpovědné za prodej a marketing značkových výrobků Jacobs®, Tassimo®, Carte Noire®, atd. jsou součástí uskupení Jacobs Douwe Egberts (dále jen „JDE“). V důsledku toho může dojít k předání vašich osobních údajů v rámci tohoto uskupení pro účely reklamní a marketingové. Společnost přijala odpovídající bezpečnostní opatření, aby zajistila důvěrnost vašich osobních údajů. Udělením souhlasu ke zpracování osobních údajů pro účely reklamní a marketingové Společností při registraci vyjadřujete i souhlas s předáváním těchto vašich osobních údajů jiným společnostem z uskupení JDE.

Soubory „Cookies“

Pokud si nepřejete dostávat soubory „cookies“, konzultujte soubor s nápovědou ve vašem internetovém prohlížeči a zjistěte tam, jak buď blokovat všechny soubory „cookies“ nebo jak dostat varování před tím, než se uloží do vašeho počítače. Měli byste však vědět, že blokování souborů „cookies“ může omezit vaši schopnost využívat plně všech funkcí těchto Webových stránek.

Děti

Tyto Webové stránky nejsou určeny dětem. Děti nesmějí poskytovat osobní údaje Společnosti, pokud k tomu nemají písemný souhlas jednoho rodiče nebo zákonného opatrovníka, který si přečetl tato Pravidla.

Změny pravidel

Tato Pravidla můžeme průběžně měnit, a proto doporučujeme, abyste je průběžně kontrolovali. Naposledy byla změněna dne 2.7. 2015.

Dotazy a připomínky

Své dotazy a připomínky ohledně ochrany osobních údajů nám laskavě zasílejte na adresu privacy@jdecoffee.com. Dále můžete kdykoliv požádat o zpřístupnění vašich osobních údajů a jejich opravu a/nebo vymazání, pokud jsou nesprávné nebo pro uvedené účely nerelevantní. Za tímto účelem nás kontaktujte na privacy@jdecoffee.com s uvedením vašeho jména, společnosti a adresy.

Používáme vlastní cookies i cookies třetích stran, abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou, a k analýze Vašeho chování při procházení stránkou. Pro více informací a získání konfugurace vyberte stránku Politika Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami. Přijmout cookies Co jsou cookies